<

Міст у майбутнє

Тепер центр Івано-Франківська ще ближче
Житловий комплекс Crystal River від компанії Continental Development стає ще ближчим до вас! Неочікувано? А ми знали, що так буде! Наш житловий комплекс притягує все більше зацікавлення та стрімко набуває більшої вартості на ринку нерухомості!
Спитаєте чому? Завдяки своєму розташуванню. Ми опинилися в епіцентрі подій! Чули новину про початок проектних робіт щодо будівництва нового моста на Пасічну? А знаєте де він буде проходити? Отож бо й воно - в безпосередній близькості до нашого ЖК "Crystal River". Таким подарунком ми завдячуємо меру Івано-Франківська - Руслану Марцінківу. Він, побачивши всі перспективи розвитку міста, взяв ініціативу в свої руки та зазначив, що сподівається закінчити будівництво моста, який вже отримав назву "Галицький", до кінця цієї каденції.

Що це означає для нас з вами? Тепер для наших жителів центр міста стане ще ближчим. Нові транспортні шляхи завжди додають престижу та популярності району, в якому вони з'являються. Збільшується рух транспорту, з'являються нові зручні маршрути, відкриваються комерційні заклади, життя стає активнішим. Так що не зволікайте, зробіть інвестицію в своє майбутнє житло в перспективному районі!ЖК Crystal River
Made on
Tilda