<

Нові тренди в будівництві - енергозбереження та економія

ПАНОРАМНІ ВІКНА
З кожним днем розвивається все більше технологій і завдяки цьому життя людей кардинально міняється. Змінюються смаки, тренди, мода і це стосується всіх сфер комерційної діяльності, в тому числі і будівництва.
З кожним роком забудівники надають більшого значення практичності збудованих будинків, використанню екологічних матеріалів, їхній економічності та зручності. Все більше враховуються бажання клієнтів і проекти допасовуются до їхніх потреб. Модно і престижно мешкати в домі з сучасним дизайном, де це не тільки красиво, але ще й економічно вигідно.

Таким рішенням є панорамні вікна, які є однією з характеристик елітного житла. Для квартир в центрі міста це безпрограшне рішення, яке дає можливість не тільки візуально збільшити простір, але і створює ілюзію участі в житті шумного міста, любуючись його панорамним видом, знаходячись при цьому в теплій і комфортній атмосфері.

З практичної точки зору панорамні вікна є прекрасним джерелом світла аж до сутінок, що дозволяє обійтися без додаткових пристроїв для освітлення вдень, плюс додають інтер'єру легкості і затишку. Особливо розкішно таке вирішення дивиться у вітальнях поєднаних з кухнею, так званий студіях. В спальнях або гардеробних кімнатах це може бути гарною розв'язкою для розміщення туалетного столика, де нанесення макіяжу буде набагато комфортнішим при денному освітленні. Для таких кімнат, як кабінет або бібліотека, панорамні вікна будуть незамінним джерелом спокою та натхнення. Останні роки великою популярністю користується напрямок мінімалізму в інтер'єрі, основними характеристиками якого є відчуття широти і простору, і велика кількість світла, а отже панорамні вікна в домі є невід'ємною складовою цього модного стилю.


ЖК Crystal River
Досить часто можна зустріти застарілі поняття про панорамні вікна, мовляв в домі завжди буде холодно, а влітку жарко. Завдяки сучасним нанотехнологіям тепер все з точністю навпаки. Через постійний стрімкий ріст цін на житлово-комунальні послуги з'являється необхідність подумати про енергозберігаючі технології.

В житлових комплексах нашої будівельної компанії, а саме в будинку "Premiere" по вул. Чорновола 11Б та "Crystal River", що розташований в Пасічній на вул. Проектна 1, ми використовуємо одні з найдорожчих рішень на ринку - віконні конструкції з "теплого" алюмінію, які відповідають найстрогішим вимогам сучасної будівельної індустрії.

Взимку скло ClimaGuard Solar зберігає в вашому домі в два рази більше тепла завдяки унікальному срібному покриттю, яке відбиває 95% теплової енергії від опалювальних приладів всередину приміщення, що дає змогу економити на опаленні. Влітку зберігає прохолоду завдяки своїй функції відбиття сонячної енергії, пропускаючи при цьому лише 42% в приміщення, що дозволяє йому повільніше нагріватись і заощадити кошти на кондиціонуванні.

Скло абсолютно прозоре зсередини і дзеркальне ззовні - ідеальне вирішення, яке дає змогу насолоджуватись панорамним видом міста, при цьому відчуваючи себе в комфортній обстановці.
Будинок Premiere
Made on
Tilda