<

Можливості для спорту у будинках компанії
Continental Development

Головною сучасною тенденцією у всіх сферах є ідея здорового способу життя. Будівельна компанія Continental Development повністю підтримує її і робить все можливе, щоб наші клієнти з радістю та задоволенням самовдосконалювались, досягали великих результатів та комфортно себе почували, живучи в наших оселях.
Ми врахували те, що спорт - це життя. Зручне розташування та додаткове оснащення на прибудинковій території стануть в пригоді всім, хто дбає не тільки про чудовий зовнішній вигляд, але й для тих, хто стежить за своїм здоров'ям.

ЖК "Crystal River" знаходиться в зеленій зоні за межами центру міста, де свіже повітря і спокійна атмосфера корисно впливатимуть на вашу нервову систему, організм буде швидше відновлюватись, а сон буде глибоким та міцним. В центрі комплексу розміститься футбольне поле та тенісний корт, де можна буде позмагатись і весело та по-спортивному провести час із новими сусідами, дітьми та друзями. ЖК "Crystal River" розташований на березі річки, де буде облаштований власний пляж, а в літню спеку можна буде з насолодою поплавати і позасмагати всією сім'єю.
ЖК Crystal River
Будинок преміум класу "Premiere", що розташований в самому центрі міста на вулиці Чорновола 11Б знаходиться в кількох кроках до парку Шевченка та міського озера. Саме там можна влаштувати собі ранкову пробіжку або ж вечірню прогулянку перед сном, пограти баскетбол або ж розім'яти м'язи на спортивному майданчику. Для більш консервативних поблизу є багато спортивних клубів з фітнесом та професійними тренерами.

Пам'ятайте, що де б ви не жили - постійне піклування про своє здоров'я є запорукою довгого та щасливого життя!

Будинок Premiere
Made on
Tilda